Logo Jadernicka gif.gif
IMG_0041.JPG
IMG_0101.JPG
IMG_0075.JPG
IMG_0012.JPG
KARNEVAL

Dne 21.3.2015 pořádal klub Jadernička v prostorách vsetínského kulturního zařízení na Sychrově karneval pro hendikepované děti a jejich rodiny.

Přívítat jsme zde mohli prinzezny, berušky, lišku, tygry, šaška, motýla a plno jiných masek. Nechyběla zde hudba k tanci, za kterou děkujeme Rohlíkovi a jeho asistentovi. Samozřejmostí byla i bohatá tombola s krásnýma cenama. Za ty děkujeme sponzorům a rodičům.
Všichni účastníci karnevalu se mohli občersvit v baru u karkulky a myslivce, od nichž se linula vůně klobás a jiných laskomin.
Proběhla zde také soutěž o nejchutnější buchtu pečenou maminkama. Rozhodování bylo těžké, neboť všechny byly výborné.

Moc děkujeme za krásné odpoledne, které jsme si všichni moc užili.
Za klub Jadernička J. Sekyrová
DSCN1517.JPG
DSCN1515.JPG
DSCN1508.JPG
V sobotu 23.5. jsme se sešli v naši milované stodole, abychom uskutečnili setkáni z názvem KŘUPKOŽRANÍ. Akce proběhla úspěšně a v duchu fair play.V kotlíku jsme měli vynikající guláš a plno jiných dobrot.Velké dík patří Lence a Pavlovi za vzorné přichystáni akce.
IMG_7130.JPG
IMG_7132.JPG
IMG_7145.JPG
IMG_7163.JPG
Dne 26.9. jsme se sešli po prázdninách na sportovním odpoledni v tělocvičně ZŠ Žerotinova.Soutěžili jsme v pětiboji a v samostatné hře BOCCCIA. Výkony byly velmi slušné zapojili se i rodiče moc jsme si to všichni užili.Moc děkujeme škole za zapůjčení tělocvičny.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one